We don’t believe in monthly fees! You pay only what you need!
Every time you need your students to take your test, you should just buy responses. You can edit your tests and review the answers online, even if you have no responses available in your account.
You can easily calculate the final price by dragging the sliders below
Responses: 400
Cost: 20US
You can view and export your responses anytime you want.
You can benifit from an unlimited number of tests, groups and test-takers.
There are no monthly fes. Payment is required only to buy new responses